שהות –הקטמונים, תערוכת יחיד, הגלריה החדשה טדי, ירושלים 2024, אוצרת: תמר גיספאן-גרינברג
 
בעשור האחרון אני מצלמת את המרחב הציבורי הישראלי. הרצון להכיר את החברה שבה אני חיה ולהבין טוב יותר איך המרחב הציבורי משקף אותה הוביל אותי ליזום את "שהות": פרויקט רזידנסי עצמאי מתמשך בארץ, שהחל בדצמבר 2015 ומועד סיומו לא ידוע. במסגרת פלטפורמה זו אני נוסעת שלוש פעמים בשנה ליישוב שאני לא מכירה, למשך שבוע ימים. מוצאת איש קשר שעוזר לי להשיג מקום לינה צנוע ומקשר אותי עם כמה פעילים חברתיים מקומיים. אני קובעת איתם פגישות מראש בשלושת הימים הראשונים של השהות, לומדת על המקום, כותבת יומן עם ציטוטים מתוך השיחות, ובשאר הימים – מצלמת.

המטרה היא לשהות בכל סוגי היישובים, מכל המגזרים. נכון להיום שהיתי בשישה עשר ישובים: ערד, קיבוץ ברעם, מעלות תרשיחא, מצפה רמון, עוספיא, קיבוץ כפר מסריק, עכו העתיקה, מושב מעלה גמלא, שפרעם, מושב תימורים, כפר תבור, אילת, קיבוץ כפר עזה, מטולה, אפרת, שכונת הקטמונים בירושלים.

בשנת 2020 יצרתי ספרייה דיגיטלית מתעדכנת, שנמצאת באתר שלי. לכל שהות מוקדש ספר הכולל ציטוטים מתוך שיחות עם המקומיים שאיתם נפגשתי ותצלומים שלי. הציטוטים הם חלק בלתי נפרד מהעבודה על כל מקום שהות. הם הקול של תושבי המקום ומהווים את החלק התיעודי ביצירה. מטרתו – להציף את המורכבות של החברה הישראלית, בעוד שהתצלומים הם התרשמות אישית שלי מהמקום, והשילוב ביניהם יוצר את השלם.

במאי 2023 שהיתי בשכונת הקטמונים בירושלים ואת החומרים הוויזואליים והטקסטואליים מהשהות אני מציגה בתערוכת יחיד זו בגלריה טדי, הממוקמת במרחק הליכה מהשכונה.

זו הפעם הראשונה שאני מציגה חומרים מפרויקט "שהות" כתערוכה בחלל פיזי.